kalp

Sohbet Girişi

Üyelik İstemeyen Sohbet Odaları

Üyelik İstemeyen Sohbet Odaları

HeRqeLe     21-02-19     Sohbet     Üyelik İstemeyen Sohbet Odaları     606 Defa Okundu

     Üyelik İstemeyen Sohbet Odaları

Üyelik İstemeyen Sohbet Odaları   : Türkiye’de   Mobil Sitelerin var olması ve gelişip yayılması ile birlikte chat ve sohbet ‘e ilgi oldukça artmıştır. Türkiye’den bir çok insan yerli ve yabancı bir çok sesli ve kameralı sohbet sitelerinde vakit geçiriyor.

Sohbet ilk zamanlarda Sohbet  programı ile daha yaygın bir durumdaydı hemen hemen her pc de bir mirc bulunmaktaydı. Ancak bu son zamanlarda farklı bir boyut aldı. İnsanlar artık wep  tabanlı sohbet odalarını daha çok sevmeye başladı ve Sohbet  programlarını kullanmamaya başladılar.

Türkiye’de chat/sohbet denince ilk akla gelen site Mynet Sohbet sitesi. Mynet’in sağladığı sohbet sunucu üzerinde anlık olarak yaklaşık 7-8 bin insan sohbet halinde olurdu. 2011 yılında ani bir kararla mynet sohbet servisini tamamen kapattı.

Mynet IRC tabanlı sohbetinin kapanması ile birlikte hemen yeni bir servis olan Mynet Smeet servisini başlattı. Mynet Smeet serviside hem oyun hem sohbet aktiviteleri içerisinde barındıran 3 boyutlu bir eğlence programı Oluşturdu.

                               Üyeliksiz Sohbet

Üyeliksiz Sohbet  Üyeliksiz  Sohbet Hizmeti Siz Değerli Giresun Halkı İçin En iyi Hale Getirilmiş Olup  Bizler Güzel Giresun Gibi Bir Memleketimizin İnsanları Asla Mağdur Etmemek İçin Çabalıyoruz Çünkü Giresun Anlatılmaz Yaşanır Bir Yerdir Sizlerden de Aynı Şekilde Destek Almamız Bizleri Gururlandıracaktır.  Sizlerle Beraber Sohbet Ortamında En iyisini Yaşatacağımıza İnanıyoruz Çünkü Bizler Sizin  En iyisi Olmanız İçin Çalışmaktayız.

odalarımız içerisine dilediğiniz her yerden anında bağlantı sağlayabileceğiniz mobil chat odalarımız ile hizmet vermekteyiz. Odalarımız içerisinde kurallara uyduğunuz taktirde sizler de seviyeli bir ailenin ferdi olma imkanına sahip olabilirsiniz. Unutmayın ki kurallar ortamın seviye düzeyini ve sizin kişisel bilgilerinizi korumak amacıyla vardır. Tamamen sizlerin rahatını ve güvenini düşünerek hazırladığımız odalarımıza kişisel bilgilerinizi paylaşmadan anında girebilirsiniz.

Sizlerin destekleri sayesinde      hem sohbet edip hemde eğlenerek  keyifli zamanlar geçiriyoruz sizlere de yeni arkadaşlar edinmenizi sağlamaktayız sizlerin daha    iyi sohbet  yapabilmesi için her zaman   en iyisi olan ne varsa yapmaktayız sizlerden ricamız    şamata sohbet adında olan başka yerlere inanmayınız  şamata sohbet tek  burasıdır adımızı kullanarak reklam yapanlara itibar etmeyiniz  sizler için  biz her zaman daha iyisini yapacağız

Üyelik İstemeyen Sohbet Odaları,Üyeliksiz Sohbet

 

 

Mynet Sohbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Bedava Sohbet | Almanya Sohbet | Kelebek Sohbet | Sohbet Odaları | Mynet Sohbet | Almanya Chat | Sohbet Chat | Gabile Sohbet | Chat Sitesi | Sohbet Mynet Sohbet Odaları | |
Created By RomeO